André Rieu & Opera & Balet & Operetka & Koncert & Wystawa w Kinie

Kategoria: André Rieu w Kinie

Powrót na życzenie Widzów
Gwiazdka z maestro André Rieu

Zeszłoroczna premiera tego magicznego koncertu przyciągnęła przed kinowe ekrany nieprzebrane tłumy fanów słynnego holenderskiego króla walca. Ze względu na liczne prośby widzów przypominamy niezwykłą Gwiazdkę z maestro André Rieu. Niech to będzie świąteczny prezent dla Ciebie i Twoich bliskich!

André Rieu i jego urocza Orkiestra Johanna Straussa przygotowali bożonarodzeniowe wielkie show. Na jego potrzeby maestro „wybudował” własny Pałac Zimowy w swoim rodzinnym Maastricht. Wśród 200 lśniących weneckich kandelabrów i żyrandoli z sopli lodu, wśród łyżwiarzy i zasypanego śniegiem zimowego krajobrazu rozebrzmiały tradycyjne kolędy, romantyczne walce i inne nieśmiertelne przeboje. Jingle Bells, O Holy Night, Oh Happy Day czy Mary’s Boy Child to tylko niektóre hity, które znów usłyszymy w wykonaniu André, jego solistów i Orkiestry Johanna Straussa, ale także chóru gospel.

Sam André tak mówi o tym koncercie w kinach: Boże Narodzenie to moja ulubiona pora roku. Nie ma nic lepszego niż spędzenie jej z przyjaciółmi, rodziną i fanami w moim rodzinnym mieście. Dlatego zapraszam moją kinową publiczność z całego świata w tę piękną podróż do świątecznej krainy czarów.

To prezent dla Was od maestra, ale przecież możecie obdarować nim także swoich bliskich: zabierzcie ich do kina w ramach Gwiazdki!

Czas trwania: około 150 minut [w tym jedna przerwa]
Napisy: polskie
Prowadzenie koncertu: Charlotte Hawkins

Miejsca & daty seansów Poniżej kupisz BILETY

Galeria zdjęć

Plakat